Hizmetler

Müşterilerimiz için mobil ve web uygulamaları tasarlıyor, inşa ediyor, destekliyor ve danışmanlık yapıyoruz. İşinizi öne çıkarıyoruz.

Analiz

Dirsek temasımız, siz değerli müşterilerimizin analiz aşamasından ürününüzün oluşumu ve sonrasındaki destek hizmetimizle memnuniyetinize giden ana yol olacaktır.

Tasarım

Ortaya çıkacak ürün için tasarımı yapılacak ekranlar üzerinde her zaman fikirlerinize ve iş birliğinize açığız. Müşterilerimizin düşüncelerine önem vermekte, ürününüzün mimari tasarımı için hayalinizi tecrübeli ekibimizle değerlendirerek isteklerinize yanıt vermekteyiz.

Test

Geliştirmiş olduğumuz her ürün belirli standartları sağlamak için bir dizi testten geçmektedir. Ekibimiz, kullanım sırasında oluşabilecek küçük hataları gidermek içinde her zaman destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

İhtiyacınız olan ürün en doğru şekilde en kısa zamanda.

Kendi ihtiyaçlarınızı en iyi siz bilebilirsiniz, sizin ihtiyaçlarınızı alt yapımız ile birleştirerek en kısa sürede ürününüzü teslim edeceğimize şüpheniz olmasın.

Desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Uzman danışmanlık ekibimiz; projelerinizin analiz, yazılım geliştirme ve proje yönetimi konusunda ihtiyacınız olan hizmeti en iyi şekilde sağlayacaktır.

Yazılım Entegrasyonu

Operasyon sürecinizde kullanmış olduğunuz yazılımlarınız entegre sistemler haline dönüştürülüp donanımlarınız ile haberleşecek yetkinliğe sahip olabilir. Bu sayede operasyon süreci; yazılım tarafından izlenilebilir, yönetilebilir ve donanımlardan gelen girdilerle daha kontrollü, daha akılcı ve daha kolay yönetilebilir.

Donanım Entegrasyonu

Operasyon süreciniz donanımlar ile yürüyor ve kullandığınız donanımların teknolojik alt yapısı entegrasyon için uygun değil mi? Hazırlayacağımız devre ve yazılımlar ile donanımlarınızı haberleşebileceğiniz cihazlar haline getirebiliriz.

Yazılım ve donanımın birlikte mi çalışması gerekiyor ?

İhtiyacınız yazılım ve donanımın birlikte çalışması ise hem yazılım hem de donanım kısmında orkestrayı yönetmek için hazırız.

Kamu, sektörel çözümler ve iş birlikleriniz için Monioo Teknoloji her zaman hazır!

Monioo tecrübesini güncel teknolojiler ile birleştirerek müşteri odaklı çözümlerini uygun maliyet ve sürede sizlere ulaştıracaktır.

Güncel Teknoloji

Geliştirdiğimiz uygulamaların arayüz katmanlarında ve servis katmanlarında en güncel teknolojiyi alt yapımıza entegre ederek sizlere sunuyoruz.

Müşteri Odaklı

Satış öncesinden geliştirme sürecine, geliştirme sürecinden satış sonrasına kadar projenizin her aşamasında önceliğimiz memnuniyetiniz.

Destek

Satın almış olduğunuz hizmet ile ilgili hangi konuda ihtiyacınız olursa burada hazır bekliyoruz. Konu yazılım, donanım veya her hangi bir şey olabilir.